KONST / Litografier / Färglitografi 11652144
nr 1165 2144
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Komposition, signerad och numrerad 133/160, motivet: 25x39
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:58:06
26/2 18:03:43
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg